Orhan M. Obezite Ameliyatı

Ozan Bey yaklaşık 2 sene önce obezite ameliyatımı gerçekleştirdi. Çok sükür ki iki yıldır verdiğim kilolar sayesinde çok daha kaliteli bir hayat yaşıyorum.

Orhan M.

Gülşah Hanım Tümör

SAYIN UZM.DR OZAN ANDAÇ ERBİL

Öncelikle Babam İçin Yaptığı Herşeye Minnettarlığımı İfade Etmek İstiyorum. Babam 5 Sene Önce Kabızlık,Karın Ağrısı,Kusma Şikayeti İle Derince Eğitim Araştırma Hastanesi Acil Servisine Başvurmuştuk. Orada Çekilen Tüm Batın Bt Sonucunda Kolon Ca Tanısı Kondu Ve Yatışı Yapıldı. Herhangi Bir Kolonoskopi Ve Tahlil Bakılmadan Direk Ameliyata Alınıp Kolostomi Açılacağı Başka Yapılacak Bir şeyin Olmadığını Belirten Doktorlar Bana Ameliyat Çıkışında Yoğun Bakım Yeri Gerekeceğini Hastanede Yoğun Bakım Yeri Olmadığı İçin Yer Aradıklarını Söylediler. Bunun Sonrasında Genel Cerrahi Uzman Dr Ozan Andaç Erbil İle Hastanede Görüşüp Hastamızı Oradan Çıkartıp Bulunduğu Hastaneye Götürdük Ve Orada Yatışı Yapıldı. Kolonoskopi Yapılıp Öncelikle Ameliyat Düşünülmeden Stent Uygulaması Yapıldı Fakat Hastamızın Düzelme Durumu Olmayınca Açık Batın Amelıyatına Alındı. 5 Saat Süren Operasyon Sonrasında Tümör Temizlendi Ve Hastamız Ameliyattan Çıktı. 5-6 Gün Yatışı Sonrası Hastamızı Sağlıklı Bir Şekilde Evimize Götürdük. Her 6 Ayda Bir Kontrolleri Dr. Ozan Bey Tarafından Gerçekleştirdi. Şuan 5 Sene Geçti Gayet Sağlıklı Bir Şekilde Yaşamını Sürdürüyor. Tekrardan Tüm İyi Dileklerimi Kendisine İletir Teşekkür Ederim. Allah Razı Olsun İyi ki Varsınız İyi ki Sizinle Karşılaşmışız.

Ayhan Can Obezite

Teşekkürler Ozan Bey, Sayenizde domuz gibiyim. Sabah kalktığımda hiç ağrım yoktu yol da hiç mola vermeden gelibolu bolayıra ulaştım şu an tatil modundayım ve herşey yolunda gidiyor.

Ezgi A. Kanser

Annem bağırsak kanserine yakalanmıştı, Çok korkmuştuk ameliyatı kaldırabilir mi acaba diye. Doktor Ozan Bey saolsun tüm korkularımızı yendi. Ameliyat çok başarılı geçti. Ozan Bey’e çok teşekkürler.

Ahmet S. Hemoroid

Acısına katlanamadığım bir hemoroid rahatsızlığım mevcuttu, ameliyattan korkuyordum. Ozan Hocam sağolsun 2 günde sosyal hayatıma döndüm ağrısız bir şekilde.

Mehmet K. Fıtık

Babamın Fıtık rahatsızlığı Dr. Ozan Bey sayesinde sona erdi. Hocama sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. İyi ki varsınız Hocam…